Ātrie kredīti internetā

Īsumā par to kas ir ātrie kredīti internetā un ko tev vajadzētu par tiem zināt. Kā arī ieteikumi kā pareizāk aizņemties. Lai neradītu sev liekus pārdzīvojumus.

Kas ir ātrie kredīti internetā

Ātrie kredīti internetā. Aizdevumu veids kas Latvijā pieejams jau vairāk nekā 5 gadus. Ātrie kredīti pēc savas būtības ir aizdevumu summā līdz 300-400 euro ar termiņu līdz 30 dienām.  Anglijā šos aizdevumus dēvē par “algas dienas aizdevumiem”. Tieši tāda pati doma ir arī pie mums, Latvijā, piejamiem aizddevumiem. Tie domāti, lai palīdzētu tev atrisināt ikdienas situācijās radušos neplānotus tēriņus, kas nevar pagaidīt līdz kādam citam laikam. Tāpēc šie aizdevumi nav domāti lielāku pirkumu veikšanai. Tie domāti lai iegādātos kādu preci ja līdz algas dienai vairs tā nebūs pieejama, vai arī apmaksātu komunālos maksājumus. Tie ir tikai divi no tiem populārakajiem piemēriem. Jo to vēl ir daudz un dažādi. Visus aizdevuma pielietojuma viedus nevarēsim uzskaitīt.

Kāpēc tieši ātrie kredīti

Ondo .lv ātrie kredīti internetāKādēļ tieši ātrie kredīti? Kā tie ieguva savu nosaukumu?  Šie aizdevumi savu nosaukumu ieguva tu pieejamības dēļ. Agrāk tos sauca par sms kredītiem. Jo pirmais aizdevējs , kas tos izsniedza, bija SMScredit.lv . Bet ar laiku jau tos sāka saukt par ātriem kredītiem.  Pašā sākumā vispār bija 2-3 aizdevēji. Bet nu jau ar laiku aizdevēji vairāk nekā 20 gsbali. Kas nemaz nav daudz. Bet jā. Ātrie kredīti tiek tā saukti jo tos ir ļoti ērti aizņemties.

Viss kas nepieciešams ir  internets, konts kādā no bankām, darba vieta un jābū vismaz 20 gadus vecam. Varbūt vēl ir kāds aizdevējs, kas izsniedz no 18 gadu vecuma. Bet nu nozares likumdošana to sāk ierobežot. Reāli ja tev konts ir vienā bankā ar aizdevēju.  Tu aizdevumu vari saņemt 5-20 minūšu laikā. Veiksmīgas atbildes gadījumā no aizdevēja. Vairāk laika paņems naudas pārskaitījums bankas ietvaros. Jo cik ir izmantots SMScredit. Tad uz viņiem ilgi nav jāgaida. Viņi strādā raidi. Arī klientu atbalsta dienests. Tā kā vismaz šis aizdevējs atbilst nosaukumam ātrais kredīts. Katrā ziņā viss notiek ātrāk kā bankā. Daudz ātrāk.

Kas jāzina aizņemoties

Viena no svarīgākajām lietām. Kā jau ar jebkurām finašu lietām arī ar šiem kredītem ir lietas kas jāievēro. Svarīgākās no tām. Vienmēr izlasi aizdevuma noteikumus. Tie tev būtu jāzin. Lai neskaidrību gadījumā tu varētu atsaukties uz šiem punktiem un lai tu zinātu uz ko paraksties. Labi, te fiziski neparaksties, bet tāpat. Vienmēr ir jāzin par ko tu paraksties.  Tikai retais par to izlasa. Īpaši pievērs uzmanību sadaļai par soda procentiem vai maksājumiem. Tas var noderēt ja gadās piemirst laikā apmaksāt aizdevumu. Tā protams nevajag darīt. Bet nu mazums tā notiek. Neesam jau roboti kas visu atceras. Jo tomēr ir jāzin kas notiek arī sliktākajā gadījumā. Tāpat tev jāzina ka bankām ne īpaši patīk ja esi aizņēmies šādu kredītu un pēc tam pēc kāda laika dodies pie tās pēc lielāka kredīta. Tur var nākties pagaidīt mazliet vairāk laika. Bankai tomēr interesē lai tu varētu atmaksāt aizdevumu.

Kādas ir pieejamās alternatīvas

Viss jau ir jauki ar šiem kredītiem. Bet ko darīt ja cilvēkam gribas savādāku aizdevuma veidu. Varbūt grib aizņemties uz ilgāku laiku. Tad nu te ir pāris opcijas. Vainu var izvēlēties kādu no ātro kredītu pakalpojumiem vai banku piedāvātās iespējas. Par banku iespējām. Te nu tikai ir kredītkarte vai arī patēriņa kredīts. Bet tie atkal  nav pieejami pilnīgi visiem. Te vajag pietiekamus ienākumus un citas lietas. Kā arī izsniegšanas laiks ir ievērojami lielāks. Tā kā ne visiem tas pieejams.

Kādas ir tad alternatīvas no ātro kredītu nozares? Te ir vairāki iespējamie varianti. Pirmais ir kredītlīnija. Kas darbojas savā ziņā kā banku kredītkaršu pakalpojums. Daļa kredītlīnijas ir bez atsevišķas kartes. Bet ir arī daļa aizdevēju, kas piedāvā tev savu kredītkarti komplektā ar aizdevumu. Tas ir noderīgs variants tiem, kam biežāk vajag aizņemties. Bet tiem, kas vēlas aizņemties uz ilgākiem terimiņiem der ātrie patēriņa kredīti  . Tie ir savā ziņā tie paši ātrie kredīti. Tikai ar lielākām summām un garākiem termiņiem. Tikai jāatceras ka te ir lielāki procenti nekā bankās.

Kas ir atbildīga aizņemšanās

Šis ir pats pats svarīgākais punkts. Atbildīga aizņemšanās. Šī ir lieta kurā grēko lielākā daļa. Kas tad īsti ir atbildīga aizņemšanās. Tā ir aizņemšanās kuras pamatā ir aizņemšanās apdomājot visus riskus. Kādi ir šie riski? Ātrie kredīti internetā iekļauj tādus riskus kā aizņemšanās izklaidēm un neizvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemšanās tikai tāpat vien. Vēl kāds var aizņemties vairāk kā vajag. Jā tas viss ir ātro kredītu aizņemšanās pamatā. Tās lietas ir no kurām ir nepieciešams izvairītes. Jo nu aizņemties tā ka tur 90% gadījumos ir problēmas, galīgi nav pareizi. Pareizi aizņemties vajag šādi. IZvērtē cik lielu summu tev vajag. Tad apdomā vai vari to atļauties. Ja vari tad skaties tālāk kādu aizdevumu labāk ņemt un tad veic aizdevuma pieteikumu. Neaizņemie par daudz, grādīgo dzērienu ietekmē un ja nevari to atļauties.

Kāpēc jāizmanto salīdzinātājs

Tad nu visbeidzot par to kas esam mēs. Un kāpēc jāizmanto mūsu vietni. Ātro kredītu salīdzinātājs ir veitne internetā kas palīdz tev ietaupīt. Ikdienā tu arī salīdzini visus interneta piedāvājumus un tikai tad veic darījumu. Tieši tāpēc arī mēs šeit esam. Lai palīdzētu tev vismaz vienā šajā jomā. Konkrēti ātri kredītu salīdzināšanā. Galvenā mūsu doma ir palīdzēt tev salīdzināt ātros aizdevumus un palīdzēt tev ietaupīt un atrast pareizāko aizdevēju. Negarantējam ka atradīsi to izdevīgāko , bet vismaz varēsi aplūkot visus aizdevējus vienuviet. Aizņemties izdevīgi. Tāds ir mūsu moto. Salīdzini aizdevumus un ietaupi.